Amazon Dropshipping Video Eğitim (1. Aşama)

2,499.00

Amazon Dropshipping Video Eğitim (1. Aşama)

Amazon Dropshipping Eğitimimiz güncellendi. Artık Video Eğitim ve İnteraktif Online Eğitim olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. İşte detaylar…

Eğitim Kapsamı

 • Video Eğitim başlangıç seviyesinde, İnteraktif Online Eğitim ileri seviye bir anlatım içerir.
 • Video Eğitim içerikleri sıfırdan başlayanlara uygun şekilde hazırlanmıştır.
 • Videoları dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
 • Video Eğitimi satın aldığınızda aşağıdaki müfredat kapsamında toplam 7 modülden oluşan video içeriklerine, detaylı bir sunuma ve güncel Amazon Dropshipping kitapçığına sınırsız süreyle erişim hakkına sahip olursunuz.
 • Her modül sonrası edindiğiniz bilgileri pekiştirmeniz için mini bir test uygulanır.
 • Video Eğitimi tamamladıktan sonra bitirme testimizde başarılı olmanız halinde İnteraktif Online Eğitimimize katılmaya hak kazanırsınız.
 • Eğitimi satın aldığınızda Earnline Amazon Dropshipping kapalı Telegram grubumuza dahil olursunuz.

Eğitim Sonunda Neler Yapabilir Hale Geleceksiniz?

 • Amazon satıcı ve alıcı hesaplarınızı, Payoneer hesabınızı kendiniz açabileceksiniz.
 • Amazon satıcı paneli ayarlarınızı yapabileceksiniz.
 • Envanter yazılımlarını etkili kullanabileceksiniz.
 • Dropshippinge uygun, kârlı ürünler bulabileceksiniz.
 • Sipariş, iade ya da feedback gibi süreçleri yönetebileceksiniz.
 • Hesap sağlığınızı korumayı ve suspend durumlarından nasıl kaçınabileceğinizi öğreneceksiniz!

Eğitmenlerimiz

Video Eğitimimizde eğitmenlerimiz Mert Tunay ve Elif Savaş Amazon Dropshipping ile ilgili temel bilgileri sizlerle paylaşacaklardır.

Category:

Description

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Eğitim sıfırdan başlayan biri için uygun mu?

Video Eğitimimiz başlangıç seviyesine uygun içeriğe sahiptir. Amazon Dropshipping konusunda belirli bir seviyede bilgi birikimine sahipseniz mini testimizde başarılı olarak Video Eğitimimize katılmaksızın doğrudan İnteraktif Online Eğitimimize katılabilirsiniz.

 • Amazon hesabım yok, yine de katılabilir miyim?

Katılabilirsiniz. Eğitimde Amazon’da hesap açmak için gerekli tüm belgeler ve izlenecek yollar detaylıca anlatılacaktır. Eğitim sonunda Amazon’da hesabınızı kolayca açabilecek durumda olacaksınız.

 • Amazon Satıcı hesabımı siz mi açıyorsunuz?

Hesap açılışınızı kendiniz yapabilmeniz için gerekli tüm bilgiler Video Eğitimde mevcuttur. Ancak yine de hesap açılışınızı uzman ekibimizle birlikte yapmak isterseniz, ek hizmet olarak satın alabilirsiniz. Konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • 2.aşamaya geçmek için ne yapmam lazım?

Video Eğitimi tamamlamanız ve ardından mini testimize katılarak bu testte başarılı olmanız halinde 2. aşama İnteraktif Online Eğitimimize katılma hakkına sahip olursunuz.

 • Sınavı geçemezsem tekrar sınava girme hakkım var mı?

Elbette, testi tekrar tekrar yapabilirsiniz.

 • Eğitim bitiminde size nereden ulaşabilirim?

Bize info@earnline.org adresinden mail yoluyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitimi satın aldığınızda Amazon Dropshipping kapalı Telegram grubumuza dahil edileceğiniz için buradan da bizimle ve eğitim alan diğer arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

EĞİTMENLERİMİZ

4

Mert Tunay

Amazon Satıcısı

2013 yılında Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Elektronik Bölümü Endüstriyel Otomasyon dalından mezun oldu. Aynı yıl lisans eğitimine Pamukkale Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünde devam etti. Lisans eğitimi sonunda Siemens Türkiye’de tam zamanlı olarak çalışmaya başladı. Henüz üniversitedeyken mevcut düzenin değiştiğini ve geleceğe ayak uydurabilmek için yeni yetkinliklere ihtiyaç duyacağını fark ederek e-ticaret alanında çok sayıda eğitim aldı. E-ticarete ilk adımını dropshipping modeliyle attı. İş hayatına başladığında da aynı vizyonla online gelir elde etmeye ve kendini geliştirmeye devam etti. Bir süre sonra tam zamanlı işinden ayrılarak kendi iş süreçlerini yönetmeye başladı. Şu anda dropshipping’in yanı sıra çeşitli e-ticaret ve blockchain teknolojileri üzerine çalışmaya devam ediyor.

biyo- Sevilay Güler-1

Sevilay Güler

Kurucu

2011 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 6 yıl boyunca hem yurtiçi hem de yurtdışındaki projelerde mühendis olarak görev aldı.
Değişen dünya düzenine adapte olabilmek adına kariyerine online ticaret, dijital pazarlama ve satış stratejileri alanlarında devam etti. 4 yıl deneyim kazandıktan sonra tecrübelerini paylaşmak adına Earnline markasını kurdu. Earnline markası ile online gelir kaynaklarının nasıl kullanılacağını ve nasıl gelire dönüşeceğini uzman eğitmenler aracılığıyla öğretilmesi hedeflenmektedir.

Image from iOS

Elif Savaş

Amazon Eğitmeni

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi döneminde 2012 yılında medya sektörüne adım attı ve ulusal televizyon kanallarında editör, muhabir, spiker ve moderatör olarak görev aldı. Yapmış olduğu televizyon programlarında farklı iş insanları ile yaptığı röportajlar sayesinde ticarete karşı farklı bir bakış açısı kazandı. Değişen ve dijitalleşen geleceğe ayak uydurmak için kariyerini değiştirme kararı alarak öğrenmeye hevesli-mücadeleci kişiliği ile uygun olan e-ticarete yöneldi. İlk adımını e-ticaretin en önemli parçası olan dijital pazarlama ile attı ve 2020 yılında dijital pazarlama uzmanı titrini kazandı. Aynı dönemde ilk Amazon mağazasını açarak dropshipping modeli ile online gelir elde etmeye başladı. Öte yandan FBA- Private Label iş modeli ile ilgili ürün listeleme hizmeti veriyor. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca biliyor. Şu anda ABD’de kendi şirketini kurarak yeni iş modelleri ile kendini geliştirmeye devam ediyor.

Saime - Photo3

Av. Saime ATAKAN

İstanbul, New York ve Kaliforniya Barosu Avukatı

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2013’te mezun olmuştur. Uluslararası çifte vergilendirme, tahkim ve sözleşme hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. İstanbul ve Kaliforniya barolarına kayıtlı avukattır. New York barosu resmi kaydı 2022 yılında gerçekleşecektir. Daha çok şirketler hukuku üzerinde deneyim kazanmış ve 2016 yılından beri Amerika’da yaşamaktadır.

Erhan COŞKUN - 3-4

Erhan COŞKUN

NELSUS Vergi Hizmetleri Başkanı

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mali Hukuk Ana Bilim Dalı Mali Hukuk Bölümü Yüksek Lisans Programı eğitimini “Vergilendirmede Hukuki Güvenlik İlkesi” konulu tez çalışması ile tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümünde Doktora Eğitimi (AR-GE Teşvikleri-Tez Aşamasında) devam etmektedir. 2011-2016 yılları arasında Vergi Dairesi Başkanlığı yaptı. 2019 yılı sonu itibariyle Vergi Müfettişliği görevinden istifa ederek NELSUS Kurumsal Hizmetler Denetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortakları arasında yer aldı.

EĞİTİM BİLGİSİ

Modül 1: Amazon’un Temel Kavramları

1.1 Neden Amazon
1.2 Amazon’da Kargo ve Depolama Yöntemleri ve İş Modelleri
1.3 Amazon Terimleri
 ♦

Modül 2: Dropshipping’e Giriş

 

2.1 Dropshipping Nedir?
2.2 Amazon’da Dropshipping Nasıl Yapılır?
2.3 Pazaryerlerini Tanıyalım
2.4 Aylık Ortalama Giderler

Modül 3: Sistem Kurulumu

3.1 Payoneer Hesap Açılışı
3.2 Amazon Satıcı Hesabı Açılışı
3.3 Amazon Alıcı Hesabı Açılışı
3.4 Ürün Kategorilerini Tanıyalım
 ♦

Modül 4: Amazon Satıcı Paneli

4.1 Amazon Satıcı Panelini Tanıyalım
4.2 Satışa Başlamadan Önce Yapılması Gereken Ayarlar
4.3 Seller Central Diğer Ayarlar
4.4 Envanter Yönetimi ve Yazılımlar

Modül 5: Yazılımlar ve Ürün Araştırma

5.1 Manuel Ürün Bulma ve Yükleme
5.2. Easy Inventory Ürün Arama
5.3 Manuel Keyword Analizi
5.4 Ürün Aramada Yardımcı Yazılımlar
5.5 Trademark İzin Kontrolü

Modül 6: Süreç Yönetimi

6.1 Sipariş Gönderme
6.2 İade Alma
6.3 Geri Bildirim (Feedback) Alma

Modül 7: Hesap Sağlığı ve Suspend

7.1 Hesap Sağlığı Öğeleri
7.2 Suspend Türleri